#1 2020-09-17 15:46:07

tereskac1

fashion victim

Zarejestrowany: 2020-06-01
Posty: 1256
Punktów :   

Polo żółta

Hej co myślicie o tak ładnej koszulce jak ta z Cross Jeansu? Dojrzałam ją na limango.pl ma obniżoną cenę.
Jest to typowe polo, ma bardzo ładny kołnierzyk, krótki rękawek, krótką listwę zapinającą pod szyją na guziki.
Mają 100% bawełny w sobie co pozwala skórze pod koszulką oddychać.
Fajnie pasują do różnych jeansów np. Rose również z tej samej firmy.
https://www.limango.pl/shop/cross-jeans … ross-jeans
Krój tej koszulki jest taliowany, dobrze się prezentuje. Tak samo się nosi.

Offline

#2 2021-12-13 14:45:12

martaś

Gość

Re: Polo żółta

Osobiscie nie przepadam za koszulkami typu polo. A jeśli chodzi o tem sklep, o którym piszesz to mają bardzo fajną koszulkę też z krótkim rękawem ze ściągaczami. Ta , która mi się podoba jest szara. Jej krój to slim fit , czyli jest dopasowana. Dekolt to mała stójka i guziczek. Nie ma kołnierzyka, co chyba najbardziej przeszkadza mi w koszulkach polo. TYlko ,że do koszulki mogliby dołączać umięśnionego faceta.

#3 2022-03-24 14:13:49

tereskac1

fashion victim

Zarejestrowany: 2020-06-01
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Polo żółta

martaś napisał:

Osobiscie nie przepadam za koszulkami typu polo. A jeśli chodzi o tem sklep, o którym piszesz to mają bardzo fajną koszulkę też z krótkim rękawem ze ściągaczami. Ta , która mi się podoba jest szara. Jej krój to slim fit , czyli jest dopasowana. Dekolt to mała stójka i guziczek. Nie ma kołnierzyka, co chyba najbardziej przeszkadza mi w koszulkach polo. TYlko ,że do koszulki mogliby dołączać umięśnionego faceta.

Dzień Dobry  Martaś no wiesz od sklepu nie możemy wymagać by "model" na którym jest ubranie był szczupły, umięśniony czy tzw. przy kości.
Dla nas klienta najważniejszych jest finał czyli wymarzona bluzka, sukienka, sweterek, spodnie itp. W takim rozmiarze, czy kroju jaki nam się podoba. Żeby udało nam się go dopasować i kupić. A że model jest trochę mniej umięśniony niż powinien do koszulki o której wspominasz to trudno. Ważne, żeby facet, który kupi sobie tą koszulkę był z niej naprawdę zadowolony.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
noclegi Mielno mieszkajsuper.pl podatki gospodarstwo rolne Luksusowy hotel nad morzem