#1 2021-12-14 17:52:39

tereskac1

fashion victim

Zarejestrowany: 2020-06-01
Posty: 1256
Punktów :   

Buty na zimę dla mężczyzny

Dzień Dobry

Co Państwo sądzą o takich butach jakie kupiłam chłopakowi na gwiazdkę, a w zasadzie już na teraz w ramach przedwczesnego prezentu pod choinkę? https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-cr … black.html Buty są z wysokogatunkowego tworzywa, wysokie, z syntetycznym futerkiem do ogrzania stóp. W kolorze czarnym wiązane na sznurówki.

Offline

#2 2022-03-04 13:36:03

marta

new style

Zarejestrowany: 2021-09-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Buty na zimę dla mężczyzny

Buty wydają się być ciekawe. Mój mąż też ma buty z tej firmy i jest zadowolony. Sneakersy, czarne, niskie. Głównym ich atutem jest wkładka wykonana z nieprzecierającego się materiału. A to w jego przypadku jest ważne bo dużo w nich biega i gra w kosza. Są wykonane z tworzywa sztucznego dlatego do ich wyczyszczenia wystarczy tylko szmatka.,

Offline

#3 2022-03-15 16:10:09

tereskac1

fashion victim

Zarejestrowany: 2020-06-01
Posty: 1256
Punktów :   

Re: Buty na zimę dla mężczyzny

marta napisał:

Buty wydają się być ciekawe. Mój mąż też ma buty z tej firmy i jest zadowolony. Sneakersy, czarne, niskie. Głównym ich atutem jest wkładka wykonana z nieprzecierającego się materiału. A to w jego przypadku jest ważne bo dużo w nich biega i gra w kosza. Są wykonane z tworzywa sztucznego dlatego do ich wyczyszczenia wystarczy tylko szmatka.,

Dzień Dobry cieszę się, że podziela zalety, które ja zauważyłam w damskim odpowiedniku tego obuwia i też z zadowoleniem je noszę.

Offline

#4 2022-10-19 12:27:02

cisowianka

new

Zarejestrowany: 2022-08-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Buty na zimę dla mężczyzny

Mój mąż często zamawia buty i ubrania w sklepie Pepegi. Bardzo lubi markowe rzeczy a tam zawsze można znaleźć coś fajnego w niskich cenach. Ostatnio właśnie kupił sobie buty z Tommy'ego Hilfigera https://pepegi.eu/buty-tommy-hilfiger

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora